top of page

Konsultacja prawna otwarcie firmy Polsce

ustala się indywidualnie

  • 1 godz
  • 350 złotych polskich
  • Law Office Hanna Malanchyn | Law Office Immigration

Opis usługi

Konsultacja zdalne online lub telefonicznie są dostępne po opłaceniu usługi i przesłaniu potwierdzenia opłaty wraz kompletną dokumentacją w sprawie, w tym samym dniu Zapraszam. Przez lata nasz zespół zyskał doświadczenie i wiedzę, dzięki którym cały proces będzie możliwie bezproblemowy. Ustalimy cele i określimy oczekiwania. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu. Konsultacja prawna w dotyczącą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce -TRC, otwarcia biznesu w Polsce działalności gospodarczej lub spółki z o.o. Innej spółki KSH lub z innych dziedzin prawa takich jak prawo podatkowe, prawo administracyjne, cywilne, karne, gospodarcze. Po wykupieniu usługi należy na maila office@lawyer-hannamalanchyn.pl wysłać skan dokumentów lub na WhatsApp nr tel +48 500 475 515 Postępowanie prowadzone lub usługa jest świadczona przez wykwalifikowanego prawnika. Opłacona usługa nie podlega zwrotowi ewentualnie w sytuacji błędnie obranej procedury legalizacyjnej lub usługi, istnieje możliwość zamiany na inną z dopłatą. Po wykupieniu usługi i opłaceniu należy skontaktować się biurem, w celu umówienie się na spotkanie z Prawnikiem i przekazania kompletu dokumentów i podpisania pełnomocnictwa. Uzgodnienie sposobu kontaktu w sprawie.


Zasady rezygnacji

Szanowny kliencie chcąc zarezerwować term konsultacji w biurze musisz wybrać z wyprzedzeniem 72- godzinowym, bo muszę zarezerwować salkę konferencyjną. Konsultacje online, telefonicznie i online uwzględnij, iż musisz przed 5-godzinowym przed rozpoczęciem wysłać na maila office@lawyer-hannamalanchyn.pl skan lub zdjęcia dokumentów w oparciu, które chcesz uzyskać konsultacje w sprawie.


Dane kontaktowe

  • Karta pobytu Legalizacja pobytu i pracy obcokrajowców Warszawa | Prawnik dla cudzoziemców usługi prawne-Law Office 🇺🇦🇷🇺, Chmielna, Warszawa, Polska

    +48 500 475 515

    office@lawyer-hannamalanchyn.pl


bottom of page