top of page

Konsultacja prawna karta pobytu TRC

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców na terytorium RP.

  • 1 godz
  • 350 złotych polskich
  • Law Office Hanna Malanchyn | Law Office Immigration

Opis usługi

Oferta zrób to sam W ramach tej konsultacji otrzymasz pełną informację prawną i po stopniowych etapach swojej sprawy. Udzielamy wszelkiej pomocy prawnej dotyczącej cudzoziemców prawa emigracyjnego poprzez legalizację pobytu na terytorium RP oraz pomagam w procedurze legalnego zatrudnienie podmiotom gospodarczym cudzoziemców na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, tj. czasowy pobyt ze względu na pracę oraz inne, pobyt rezydenta długoterminowego UE, stały pobyt, zezwolenie na pracę typ ABCD, oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi, informację od starosty. Pomóc prawna na wszystkich etapach zatrudnienia oraz legalizacji pobytu. Konsultacja prawna w dotyczącą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce -TRC, otwarcia biznesu w Polsce działalności gospodarczej lub spółki z o.o. Innej spółki KSH lub z innych dziedzin prawa takich jak prawo podatkowe, prawo administracyjne, cywilne, karne, gospodarcze. Po wykupieniu usługi należy na maila office@lawyer-hannamalanchyn.pl wysłać skan dokumentów lub na WhatsApp nr tel +48 500 475 515 Postępowanie prowadzone lub usługa jest świadczona przez wykwalifikowanego prawnika. Opłacona usługa nie podlega zwrotowi ewentualnie w sytuacji błędnie obranej procedury legalizacyjnej lub usługi, istnieje możliwość zamiany na inną z dopłatą. Po wykupieniu usługi i opłaceniu należy skontaktować się biurem, w celu umówienie się na spotkanie z Prawnikiem i przekazania kompletu dokumentów i podpisania pełnomocnictwa. Uzgodnienie sposobu kontaktu w sprawie.


Zasady rezygnacji

Szanowny kliencie chcąc zarezerwować term konsultacji w biurze musisz wybrać z wyprzedzeniem 72- godzinowym, bo muszę zarezerwować salkę konferencyjną. Konsultacje online, telefonicznie i online uwzględnij, iż musisz przed 5-godzinowym przed rozpoczęciem wysłać na maila office@lawyer-hannamalanchyn.pl skan lub zdjęcia dokumentów w oparciu, które chcesz uzyskać konsultacje w sprawie.


Dane kontaktowe

  • Karta pobytu Legalizacja pobytu i pracy obcokrajowców Warszawa | Prawnik dla cudzoziemców usługi prawne-Law Office 🇺🇦🇷🇺, Chmielna, Warszawa, Polska


bottom of page