top of page

E-porada prawna, szybkie web konsultacje

polegają na usłudze świadczonej zdalnie telefonicznie.

  • 45 min
  • 350 złotych polskich
  • Law Office Hanna Malanchyn | Law Office Immigration

Opis usługi

Konsultacja zdalne online lub telefonicznie są dostępne po opłaceniu usługi i przesłaniu potwierdzenia opłaty wraz kompletną dokumentacją w sprawie, w tym samym dniu Zapraszam. Kancelaria nasza zapewnia pełne doradztwo prawne w związku z sytuacja epidemiologiczną covid-19, e-porady prawne bez konieczności wychodzenia z domu. To jedna z naszych najpopularniejszych usług, prosimy więc o wyrozumiałość podczas oczekiwania na dostępny termin. Bez względu na obszar, w którym potrzebują Państwo pomocy, zapewnimy wszystko co niezbędne, aby odnieść sukces. Konsultacja prawna w dotyczącą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce -TRC, otwarcia biznesu w Polsce działalności gospodarczej lub spółki z o.o. Innej spółki KSH lub z innych dziedzin prawa takich jak prawo podatkowe, prawo administracyjne, cywilne, karne, gospodarcze. Po wykupieniu usługi należy na maila office@lawyer-hannamalanchyn.pl wysłać skan dokumentów lub na WhatsApp nr tel +48 500 475 515 Postępowanie prowadzone lub usługa jest świadczona przez wykwalifikowanego prawnika. Opłacona usługa nie podlega zwrotowi ewentualnie w sytuacji błędnie obranej procedury legalizacyjnej lub usługi, istnieje możliwość zamiany na inną z dopłatą. Po wykupieniu usługi i opłaceniu należy skontaktować się biurem, w celu umówienie się na spotkanie z Prawnikiem i przekazania kompletu dokumentów i podpisania pełnomocnictwa. Uzgodnienie sposobu kontaktu w sprawie.


Zasady rezygnacji

Szanowny kliencie chcąc zarezerwować term konsultacji w biurze musisz wybrać z wyprzedzeniem 72- godzinowym, bo muszę zarezerwować salkę konferencyjną. Konsultacje online, telefonicznie i online uwzględnij, iż musisz przed 5-godzinowym przed rozpoczęciem wysłać na maila office@lawyer-hannamalanchyn.pl skan lub zdjęcia dokumentów w oparciu, które chcesz uzyskać konsultacje w sprawie.


Dane kontaktowe

  • Karta pobytu Legalizacja pobytu i pracy obcokrajowców Warszawa | Prawnik dla cudzoziemców usługi prawne-Law Office 🇺🇦🇷🇺, Chmielna, Warszawa, Polska


bottom of page