top of page
Image by Josue Isai Ramos Figueroa

Prawo pracy dla firm i cudzoziemców pracujących w Polsce.

Obowiązki pracodawcy i pracownika w zakresie zatrudniona cudzoziemcy, delegacji pracowników do pracy na terytorium UE

Firma Hanna Malanchyn świadczy usługi doradcze oraz pomóc na każdym etapie postępowania w zakresie przepisów prawa pracy dotyczących zatrudnienia cudzoziemców na terytorium RP oraz delegacji zatrudnionych cudzoziemców/pracowników na terytorium UE. Nasza główna specjalizacja to usługi prawne w zakresie legalnego pobytu, oraz legalnego zatrudniania cudzoziemców na terytorium Polski i delegacji UE, firmą oraz tymczasowym agencjom pracy zatrudniających cudzoziemców delegujących pracowników za granicę Niemce i inne kraje UE. Świadczymy usługi w miejscowości Warszawa i okolice, porady prawne e-porad online. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z pewnością możemy pomóc.

Prawo Pracy dla firm i cudzoziemców pracujących w Polsce: Service

Usługi świadczone dla pracodawców firm zatrudniających cudzoziemców oraz cudzoziemców

  • Kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych i spółek z.o.o. i inne, oraz osób fizycznych w zakresie zatrudniania cudzoziemców.

  • Doradztwo i usługi związane z legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców na podstawie o przepisy ustawy o cudzoziemcach,  oraz przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców na terytorium RP

  • Reprezentacja przed Urzędami Wojewódzkimi oraz Powiatowymi Urzędami Pracy w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pracę typu ABCDE, oraz przedłużeń zezwoleń na pracę, oświadczeń o powierzeniu pracy, informacji starosty, sporządzanie i analiza umów o pracę oraz niezbędnych dokumentów, redagowanie  itp.

  • Bieżące doradztwo oraz szczegółowa analiza sytuacji przyszłych pracowników.

  • Dopełnianie obowiązków informacyjnych wymaganych przez wyżej wymienione urzędy,

Świadczymy kompleksową obsługę prawną, podmiotom gospodarczym, jak i również, osobom fizycznym. Obsługa prawna dla obywateli Polski i firm  oraz cudzoziemców nakierowana jest na unikanie zbędnych kosztów postępowania oraz dążenie do sprawnego i efektywnego rozwiązania powstałego problemu prawnego w jak najszybszym czasie.
świadczy usługi w trzech językach:
- język Polski,
-język Ukraiński
-języku Rosyjskim
Osoby komunikujące się w ww. językach mogą uzyskać usługę bez bariery językowej umożliwiające przekaz informacji w sprawie jaśniejszy, zrozumiały  i przyjemniejszy, co w znaczny sposób może przyspieszyć załatwienie sprawy.  

bottom of page