top of page
20211113_215805_edited_edited.jpg

Poznaj nas

Doświadczeni profesjonaliści

Już od pierwszej wizyty w mojej kancelarii w miejscowości Warszawa aż do rozwiązania sprawy zauważą Państwo, że jestem Prawnikiem, który poprowadzi Państwa sprawę z należytą dbałością i starannością. Zapraszam do spotkania ze mną i  przekonają się Państwo, że odznaczę się determinacją i wyjątkowymi umiejętnościami.

20211113_213824.jpg

Hanna Malanchyn

Prawnik

  •  Prawnik Hanna Malanchyn,  jest  Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie, Wydział Prawa i Administracji. Autorka pracy magisterskiej "Zakazy dowodowe w postępowaniu karnym", w trakcie odbywania studiów dziennych w trybie zaocznym ukończyła Studium Prawa Rosyjskiego organizowane przez WSHiP im. Ryszarda Łazarskiego na mocy podpisanego porozumienia Instytutu Prawniczego w Sankt Petersburgu oraz Akademickim Uniwersytetem Prawnym w Moskwie, działającym przy Instytucie Państwa i Prawa Rosyjskiej Akademii Nauk.

  • Przed rozpoczęciem aplikacji adwokackiej ukończyła studia podyplomowe w kierunku Akademia prawa sądowego, prawo sądowe dla aplikantów adwokackich i radcowskich na Uczelni Łazarskiego.

  • W 2016 r rozpoczęła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

  • Odbyła aplikacje pod patronatem adw. dr Beaty Marii Paxford. 

  • Od 2016 r współpracuję z Kancelarią Adwokacką adw. Dawid Łącz

  • W roku 2020/2021 r. ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z prawa medycznego, bioetyki i socjologii medycznej.

  • Hanna Malanchyn odpowie na wszystkie Państwa pytania prawne — zapraszamy do kontaktu.

Hanna Malanchyn współpracuję z Kancelariami adwokackimi, które dysponują doświadczeniem i wiedzą w wielu innych dziedzinach.

bottom of page